PAN KOREPETYTOR

Mateusz

Korepetytor

Hej, jestem Mateusz i mam 23 lata!

Klaudia

Korepetytor

Hej, jestem Klaudia i mam 23!

Jakich przedmiotów uczymy?

Pomagamy uczniom szkół podstawowych i średnich z bardzo szeroką gamą przedmiotów, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Należą do nich m.in: matematyka, język angielski, język polski, historia, WOS.
Warto również wspomnieć, iż oferujemy naukę języka włoskiego.

Jak wyglądają zajęcia prowadzone online?

Zajęcia prowadzone online odbywają się w bardzo elastycznej, przyjaznej i dopasowanej do ucznia formie. To on ma wpływ na platformę, na której prowadzone będą korepetycje, ale także na zakres treści przedstawianych na spotkaniach. Nauka zdalna jest znacznie wygodniejsza i skuteczniejsza niż spotkania stacjonarne, zwłaszcza gdy "do gry" wchodzą nowoczesne technologie, takie jak tablice interaktywne czy przydatne programy (np. Adobe Photoshop). Dodatkowo w wariancie PREMIUM istnieje możliwość nagrywania zajęć.

Co zrobić, gdy nie ma już wolnych terminów?

Czasem zdarza się, że w danym tygodniu nasi korepetytorzy mają ręce pełne roboty bardziej niż zwykle i nie mogą pomóc jeszcze kolejnej osobie. Jednak to nic straconego! Jeśli nie widzisz w terminarzu wolnego, preferowanego przez siebie terminu, to skontaktuj się z nami telefonicznie (608 523 297) i razem na pewno jakoś się dogadamy!

PAN KOREPETYTOR

Korzystając z nowoczesnych technologii, pomagamy uczniom na każdym etapie edukacji. Przekonajcie się sami, jak łatwo, szybko, sprawnie i skutecznie można opanowywać szkolne zagadnienia z naszym wsparciem! 

6.

Lat doświadczenia jako korepetytor.

Wielu

Zadowolonych uczniów

Mnóstwo

Autorskich metod oraz technik nauczania.

Rozwiązywarka zadań

Wpisz polecenie i dostań odpowiedź!

AI Chatbot Avatar
⚠️ Ups.. Mamy problem

Hej, jestem Klaudia i mam 23 lata!

Posiadam certyfikat kompetencji językowych na poziomie C1. Brałam udział w międzynarodowych szkoleniach z zakresu przedsiębiorczości w edukacji i zarządzania projektami finansowanymi z funduszy europejskich. Ukończyłam licencjat na filologii włoskiej, a obecnie kontynuuję edukację na studiach drugiego stopnia z zakresu tłumaczeń oraz studiach wojskoznawstwczych. W ramach praktyk uczyłam też kultury i języka włoskiego, co pozwoliło mi rozwinąć umiejętności nauczycielskie pod okiem profesjonalistów, a ponadto od kilku lat zajmuję się korepetycjami. Chętnie pomogę Ci nauczyć się języka włoskiego i angielskiego, razem zdamy maturę z polskiego i podciągniemy oceny z rozszerzonego WOS’u.

Hej, jestem Mateusz i mam 23 lata!

Zdobyłem tytuł inżyniera gospodarki przestrzennej na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Od 7 lat pomagam uczniom nadrabiać zaległości z najróżniejszych przedmiotów. Z chęcią przygotuję Cię do egzaminu ósmoklasisty, a także do zdania na wysokim poziomie matury z geografii i matematyki. W swoim życiu robiłem już bardzo wiele rzeczy, które nauczyły mnie niezwykle przydatnych umiejętności, głównie związanych z obsługą komputera, które sprawiają, że nasze zajęcia online wynoszą zdalne nauczanie na zupełnie nowy poziom.