AKTUALNOŚCI

Aktualności ze świata nauki.

Korepetycje z geografi?

Korzystanie z korepetycji z geografii jest wartościowe, ponieważ pozwala uczniom na lepsze zrozumienie tego przedmiotu i uzyskanie wiedzy na temat świata i jego zjawisk geograficznych.

Czytaj więcej

Korepetycje maturalne

jak przygotować się do najważniejszego egzaminu w Polsce?

Czytaj więcej

Matura z matematyki 2023 – Kiedy? 

Egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym zostanie przeprowadzony 8 maja 2023

Czytaj więcej

Czym są korepetycje?

Korepetycje to dodatkowe zajęcia pozaszkolne, które mają pomóc uczniom z opanowaniem materiału, nadrobić zaległości i przygotować do egzaminów. Wyraz „korepetycje” pochodzi od słowa „repetycje”, czyli powtarzania fragmentu utworu muzycznego.

Czytaj więcej

AI Chatbot Avatar
⚠️ Ups.. Mamy problem

Hej, jestem Klaudia i mam 23 lata!

Posiadam certyfikat kompetencji językowych na poziomie C1. Brałam udział w międzynarodowych szkoleniach z zakresu przedsiębiorczości w edukacji i zarządzania projektami finansowanymi z funduszy europejskich. Ukończyłam licencjat na filologii włoskiej, a obecnie kontynuuję edukację na studiach drugiego stopnia z zakresu tłumaczeń oraz studiach wojskoznawstwczych. W ramach praktyk uczyłam też kultury i języka włoskiego, co pozwoliło mi rozwinąć umiejętności nauczycielskie pod okiem profesjonalistów, a ponadto od kilku lat zajmuję się korepetycjami. Chętnie pomogę Ci nauczyć się języka włoskiego i angielskiego, razem zdamy maturę z polskiego i podciągniemy oceny z rozszerzonego WOS’u.

Hej, jestem Mateusz i mam 23 lata!

Zdobyłem tytuł inżyniera gospodarki przestrzennej na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Od 7 lat pomagam uczniom nadrabiać zaległości z najróżniejszych przedmiotów. Z chęcią przygotuję Cię do egzaminu ósmoklasisty, a także do zdania na wysokim poziomie matury z geografii i matematyki. W swoim życiu robiłem już bardzo wiele rzeczy, które nauczyły mnie niezwykle przydatnych umiejętności, głównie związanych z obsługą komputera, które sprawiają, że nasze zajęcia online wynoszą zdalne nauczanie na zupełnie nowy poziom.